Ловля коропа в холодну погоду

Ви коли-небудь нудьгували, націлюючись на ледачого зимового окуня? А ти бачив цих потворних чудовиськ, плаваючих під водою? Це коропи, і вони можуть задовольнити твої бажання в зимовій риболовлі, коли окунь просто не клює. Взимку коропи не такі ліниві, як інші промислові риби. У них немає проблем з тим, коли вода набагато нижче рівня замерзання. Тим не менш, ви повинні знати, як піймати їх. У цій короткій статті я дам вам всі поради, які вам потрібні, щоб принести багато коропа, коли все інше перестає клювати.

Поради щодо ловлі Коропа в холодну погоду (або в зимку)

 1. Коли ловити

  Якщо ви звикли ловити рибу влітку, ви, ймовірно, звикли прокидатися рано, щоб отримати кілька хороших коропів. Вам не потрібно цього робити, коли ви націлені на коропа взимку. Вони дуже ліниві в ранкові години.

  Замість цього вам потрібно йти за ними після обіду або на початку вечора. Це одна з небагатьох видів риб, яка стає більш активною, коли сонце починає згасати (протягом зими).

  Я рекомендую зробити свій перший кидок близько трьох-чотирьох годин дня. Саме тоді я неодноразово домігся найбільшого успіху з зимовими коропами. Якщо вони клюють дуже повільно, ви можете продовжувати до початку темряви. Вони, як правило, починають поводитися так, ніби вони тільки що випили каву, коли сонце сідає. Вони хочуть в останній раз поїсти, перш ніж влаштуються на дуже холодну ніч.

 2. Не закидуй занадто глибоко.

  Коропи зазвичай харчуються по всій товщі води, але взимку вони, як правило, залишаються біля поверхні. Це незвично в порівнянні з окунем та іншими рибами.

  Якщо ви хочете зловити багато коропа, вам потрібно використовувати плавучі снасті і гарну приманку. Не намагайтеся закинути свою наживку на дно. Ви можете зловити випадкового сома, але короп не піде до сома.

 3. Не Сидіть Склавши Руки

  Я все зрозумів - Ви замерзли, ваші пальці оніміли, і ви навіть не можете собі уявити, що стоїте, тому що ваша дупа буквально прилипла до Вашого рибальського крісла. Ви, напевно, хочете залишити свою наживку у воді, поки не повернетеся додому. Не роби цього.

  Можливо, Вам буде важче пересуватися, коли на вулиці так холодно, але це необхідно зробити, якщо ви хочете що-небудь зловити. Не можна залишати наживку у воді більше як півгодини. Якщо протягом півгодини нічого не клює, то коропи в цьому районі не голодні або їх там немає.

  Просто витягуй свою наживку і перечіпляй на свіжу. Ви привернете увагу будь-якого коропа, який знаходиться поруч з місцем посадки вашої приманки, і ваші шанси зловити щось різко зростуть.

 4. Використовуйте Добавки

  Все, що збільшує запах і аромат вашої приманки - потрібно використовувати. Якщо ви використовуєте кульки з арахісовим маслом, вставте в них кукурудзу або занурте їх в аттрактанти. Ви навіть можете використовувати комбінацію з них.

  Короп може бути активним взимку, але він все ще менш активний, ніж влітку. Якщо ви хочете мати найкращі шанси на ловлю великого коропа, вам потрібно випробувати кожен Підсилювач приманки (аттрактант) що є у вашому розпорядженні.

 5. Помітити їх

  Це дійсно важливо, якщо виявити коропа взимку, і це дійсно легко зробити.

  Коли більша частина рослинного життя вмирає і гниє, вода стає виключно прозорою. Як і раніше важко визначити більшість видів риб, але коропи люблять бовтатися на поверхні води, і вони люблять пробивати поверхню води, як кити. Їх неймовірно легко побачити у воді.

  Крім того, взимку вони, як правило, більш товариські. Їм легше вижити, якщо вони збиваються в купу. Так що, якщо ви побачите, як один короп пробиває поверхню, ви, ймовірно, знайдете цілу зграю їх, що влаштовує вечірку прямо під поверхнею.

  Ви можете шукати блискучі лусочки, що відоблікують світло на поверхні води. Якщо Короп проривається на поверхню, вам просто потрібно шукати мініатюрну версію потворного кита. Їх неважко помітити.

  Як тільки ви помітили коропа, спробуйте кинути прямо поруч з ним. Ти його не відлякаєш. Ви привернете його увагу, і він буде набагато охочіше клювати.

Короп-одна з найпростіших риб, яку можна зловити в зимові місяці, якщо слідувати цим радам. Вони набагато активніші, ніж інші мисливські риби, і вони все ще активні, незважаючи на холодну воду.

Якщо ви хочете зловити багато зимового коропа, ви захочете спробувати всі поради, які я перерахував, і ви захочете зосередитися на Коропі під час кожної з ваших поїздок.

УВАГА!
Інформація що розміщена на сайті KGGMK, надається тільки для ознайомчих цілей. За повною та детальною інформацією звертайтеся до відповідних фахівців/професіоналів.