Що таке чартерний рейс.

Чартерні рейси - це прямі перельоти в певному напрямку, які організували не авіакомпанії, а сторонні замовники. Часто це відмінний спосіб прямого перельоту на курорти з різних міст. У такого пересування є свої переваги, наприклад, економія, але є і мінуси.

Фільм «Чартер»

Фільм розповідає історію одного польоту без шансів на посадку. Історію людини, котре поставило на собі хрест, але все ще несе хрест своєї професії, свого боргу і своєї ніким не скасованої - людської порядності.

Особливості чартера

Чартер - це переліт, який замовляє туроператор для перевезення туристів в певний напрям. Влітку часто організовуються перельоти з різних міст Росії до Туреччини, Греції, Іспанії. Взимку найпопулярніші чартери до Єгипту, Таїланд, Індію та Ізраїль. Виліт може здійснюватися з міст, в яких немає регулярних рейсів. Але при цьому чартер не вноситься в загальний розклад, квитки продаються тільки через туроператорів.

Що таке чартер

Це оренда літака на певний час, при цьому екіпаж і обладнання таке ж як і на регулярних рейсах. Організацією пересування займаються наземні служби, які контролюють і рейси за розкладом. Відмінність лише в продажу квитків: на чартер продають місця тільки ті компанії, які його замовили.

Що означає чартер коли летите на курорт

Це означає рейс буде без пересадок, прямий переліт дозволить максимально заощадити час. Але при цьому в салоні не буде бізнес-класу. Всі пасажири летять з рівними умовами, часто з обслуговуванням «економ». Замовлення перельоту для туристичної організації - це дуже затратно, тому майже завжди діє режим економії, який відбивається на якості харчування і розміщення пасажирів.

Переваги чартерних перельотів

  1. Головний плюс чартерів - низька вартість авіаквитків. Ціна авіаквитка на чартер може бути на 30-60% нижче, ніж переліт регулярними рейсами. І хоча обслуговування не найкраще, дістатися виходить економно.
  2. Часто чартер продається разом з розміщенням в готелі. Це зручно для тих, хто погано знає країну або мову. Така путівка ідеальна для відпочинку. За додаткову плату пропонується харчування, страховка, екскурсії. Використовувати подібні послуги чи ні - вирішує покупець.
  3. За допомогою чартеру можна без пересадок потрапити туди, куди не літають регулярні рейси. І все це без тривалих очікувань рейсів, пошуку кількох квитків і складного підбору маршруту. Навіть з невеликих міст організовуються перельоти на популярні курорти.

Мінуси чартерних рейсів

  1. Розклад чартерних перельотів нестабільно. Зазвичай виліт чартеру «вбудовується» в розклад постійних (регулярних) рейсів, в результаті чого можливі затримки. Першими завжди випускають літаки, які рухаються по конкретних дат, так як пасажири часто планують пересадки, поспішають на роботу. Чартери ж завжди прямі, більшість клієнтів вирушають відпочивати, тому їх можуть пересунути на кілька хвилин або годин. Та й вильоти часто організовують не в найзручніший час.
  2. Бонуси і милі за переліт на чартери не нараховуються. Додаткові подарунки можливі лише від туроператора, але тільки при купівлі турів, а не окремих квитків.
  3. Здати квиток на чартерний рейс не вийде. Іноді можливий обмін на іншу дату або переоформлення на іншу особу, але тільки якщо компанія піде на зустріч.
  4. Чартерний рейс - це можливість дістатися до місця відпочинку за скромну ціну. Але організовуються такі перельоти тільки в популярні країни і в «гарячий» сезон. Чартерні рейси можливі для проведення будь-яких заходів | змагань.
УВАГА!
Інформація що розміщена на сайті KGGMK, надається тільки для ознайомчих цілей. За повною та детальною інформацією звертайтеся до відповідних фахівців/професіоналів.